3. ročník svadobnej výstavy "Your day, Your way"

 

Po úspešnom druhom ročníku, kde prišlo 1300 návštevníkov a vystavovalo viac ako 50 dodávateľov zo svadobnej oblasti, prichádza tretí ročník svadobnej výstavy  „YOUR DAY YOUR WAY, a to 8.3.2020!  

 

Tento náš projekt vznikol „z lásky“ k všetkému svadobnému, a preto sme nesmierne šťastní, že prvý aj druhý ročník sa vydaril :-)

 

Prípravy na tretí ročník sú v plnom prúde. Termín sme troška posunuli z dôvodu dlhej plesovej sezóny v roku 2020. Najprv sa poriadne vyplesajte a potom načerpajte inšpiráciu na svadbu na našej svadobnej  výstave v PKO Čierny Orol v Prešove.

 

Okrem tých najlepších vystavovateľov, ktorí tam budú pripravení len a len pre Vás, si máte možnosť pozrieť módne prehliadky,  spoznať nové trendy vo svadobnej oblasti, pozrieť hudobné a tanečné vystúpenia, ukážku čepčenia a workshopy. Navyše pre prvých 200 párov, ktorí prídu na svadobnú výstavu, máme pripravený zľavový poukaz v hodnote 50 € na výber svadobnej cesty, dovolenky. Naplánujte si svoj veľký deň podľa seba, pretože „YOUR DAY, YOUR WAY“!

 

Spolu s vystavovateľmi sa na Vás tešíme!

 

Ešte stále váhate či prídete? Pozrite si reportáž a videoklip z druhého ročníka svadobnej výstavy „YOUR DAY YOUR WAY.“

Fotky:

https://fotomelania.sk/blog/svadobna-vystava-presov-2019/?fbclid=IwAR1FXLtejdKrSOuUzu04iiPaIlbcdoS5DA1GO8AmvYAqzD967LdwTcc1o_A

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=H6WaRXXa8x8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3ETo5iVS1RWpC3zGIMnw1TDUFykvVa1dsdC5MDEafTzKGCtd5YYKBDwW4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník svadobnej výstavy "Your day, Your way"

 

Po úspešnom prvom ročníku, kde prišlo 1300 návštevníkov a vystavovalo 54 dodávateľov zo svadobnej oblasti, prichádza druhý ročník svadobnej výstavy  „YOUR DAY YOUR WAY, a to 10.3.2019!  

 

Tento náš projekt vznikol „z lásky“ k všetkému svadobnému, a preto sme nesmierne šťastní, že prvý ročník sa vydaril:-)

 

Prípravy na druhý ročník sú v plnom prúde. Termín sme troška posunuli z dôvodu dlhej plesovej sezóny v roku 2019. Najprv sa poriadne vyplesajte a potom načerpajte inšpiráciu na svadbu na našej svadobnej  výstave v PKO Čierny Orol v Prešove.

 

Okrem tých najlepších vystavovateľov, ktorí tam budú pripravení len a len pre Vás, si máte možnosť pozrieť módne prehliadky,  spoznať nové trendy vo svadobnej oblasti, vyhrať zaujímavé ceny, pozrieť hudobné a tanečné vystúpenia. Navyše pre prvých 200 párov, ktorí prídu na svadobnú výstavu, máme pripravený zľavový poukaz v hodnote 50 € na výber svadobnej cesty, dovolenky. Naplánujte si svoj veľký deň podľa seba, pretože „YOUR DAY, YOUR WAY“!

 

Spolu s vystavovateľmi sa na Vás tešíme!

 

Ešte stále váhate či prídete? Pozrite si reportáž a videoklip z prvého ročníka svadobnej výstavy „YOUR DAY YOUR WAY.“

 

https://www.facebook.com/pg/svadbavystava/photos/?tab=album&album_id=1722170451177160&__tn__=-UC-R

 

https://www.youtube.com/watch?v=SPJxJoMqlUE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.9.2017

Svadobná výstava konečne aj v Prešove!

 

Máte termín na svadbu a chýba Vám všetko ostatné? Nemáte termín, no rozmýšľate o svadbe? Alebo jednoducho milujete všetko, čo so svadbou súvisí, tak ako my?

 

Získajte inšpiráciu na jedinej svadobnej výstave v Prešove, ktorá sa uskutoční v historických priestoroch  PKO Čierny orol v nedeľu dňa 18.2.2018 od 10:00 do 18:00. 

 

Viac ako 40 exkluzívnych dodávateľov svadobných služieb „ pod jednou strechou“, ktorí Vám ponúknu to najlepšie, čo na trhu nájdete. Čakajú na Vás výstavné zľavy, bohatý sprievodný program a možnosť vyhrať hodnotné ceny.

 

To nie je všetko! Prvých 200 párov, ktorí prídu na svadobnú výstavu, dostane darčekový poukaz v hodnote 50 Euro, ktorý je možné využiť pri rezervácii svadobnej cesty alebo dovolenky (s neobmedzenou platnosťou). Samozrejme poukaz dostanú aj budúce nevesty, ktoré prídu bez ženíchov a naopak :-)

 

Vstup je dobrovoľný. Svadbou sa vytvára rodina a nie všetci majú to šťastie mať rodinu. Všetko, čo vyzbierame, pôjde na kúpu pomôcok a hračiek pre deti, ktorým rodina chýba. Aspoň takto sa pokúsime detičkám v detskom domove spríjemniť deň.

 

Ak ste dodávateľ, a chcete sa prezentovať na našej výstave, kontaktujte nás na eventfoto.sk@gmail.com.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Tím Event Foto

PozvankaVystava.jpg